RSS
niedziela, 22 czerwca 2008
Wysyp ciekawych nowości i parę zaległości
Dziś będzie krótko i na temat. Dotąd wstępy zajmowały czasem prawie tyle miejsca, co reszta, teraz zrobimy na odwrót. No i po raz kolejny małe sorry za przerwę - 24 godziny na dobę to stanowczo za mało, by wszystko dobrze ogarnąć.
poniedziałek, 12 maja 2008
Od The Roots, przez Jill Scott do Dilated Peoples
Jak się okazuje - chcieć nie zawsze znaczy móc. Stąd też kolejna dość długa przerwa w notatkach. Dzisiaj mini przewodnik po tym, co się działo ostatnio, tudzież dziać się będzie.
poniedziałek, 21 kwietnia 2008
Po blisko pół roku...
...powracam na tego bloga. Wszystkich, którzy czekali na jakieś wpisy, stopniowo się zniechęcali, aby w końcu definitywnie zapomnieć o istnieniu tej strony, mogę jedynie przeprosić. Brak czasu, ciągły brak czasu. Większość z nas zna to aż za dobrze. Dzisiaj jednak wykorzystam kilkadziesiąt wolnych minut i rozpocznę przewodnik płytowy po tym, co ostatnio odkurzyłem. Zaczynamy!
niedziela, 16 grudnia 2007
na dzień dobry
 











Hip hop, broken beat, jazz, headz, soul, neo-soul, funk, r&b. Ale czy tylko? Niekoniecznie.  O  każdej dobrej muzyce, o wszystkim, co wartościowe. Wszystkim, co ma w sobie to coś.     Recenzje, teledyski, zapowiedzi koncertów, przypomnienie starych dobrych płyt, anonsowanie premier, wytaczanie nowych nurtów. Do zaglądania na tę stronę zaprasza jeden z autorów książki Beaty, Rymy, Życie. Leksykon muzyki hip hop.
21:21, calak83
Link Komentarze (1) »